SAAFL Senior Medallists 1911-2018 – Club Alphabetical

History Home

Does not include C7 or under age winners.

History Home

CLUB SURNAME CHRISTIAN YEAR DIVISION
A.N.Z Bank Whelan Terry 1981 A5
A.N.Z Bank Boots Gary 1985 A9
Aboriginal Community College Winmar Cecil 1976 A5 Res
Adelaide College Smith Arnold G 1924 A1
Adelaide College Mitchell Bert L 1927 A1
Adelaide College Walter Rex D.S 1930 A1
Adelaide College Walter Rex D.S 1931 2 A1
Adelaide College Day Gordon P 1932 A1
Adelaide College Bentley Bill 1933 A2
Adelaide College Bentley Bill 1935 2 A2
Adelaide College Giersch Les A 1938 A2
Adelaide College George Brenton 1958 A1
Adelaide College Ferguson J 1959 A4
Adelaide College Gabb Don 1960 A4
Adelaide College Gilmour Mel 1963 A1
Adelaide College Daly John A 1966 A5
Adelaide College Stace Robert 1967 A1 Res
Adelaide College Stace Robert 1968 2 A3
Adelaide College Gillen K 1970 A3 Res
Adelaide College Donaldson John 1972 A1
Adelaide College George Tony 1976 A7
Adelaide College Spiel Frank 1977 A1 Res
Adelaide College Griffen John D 1981 A1
Adelaide College Bland Steve D 1985 A1
Adelaide High Old Scholars Rathmann Andrew J 1993 A7 Res
Adelaide High Old Scholars Thomas Charles S 1994 A6
Adelaide High Old Scholars Thomas Charles S 1995 A5 South
Adelaide High Old Scholars Thomas Charles S 1996 3 A3 (A5)
Adelaide High Old Scholars Linou Steve 1998 Div 6 Res
Adelaide Lutheran Munchenberg Shane 1992 A3
Adelaide Lutheran Semmler Jared 2002 Div 6 Res
Adelaide Lutheran Kriewaldt Nicholas 2007 Div 5 Res
Adelaide Lutheran Kriewaldt Nicholas 2008 Div 4 Res
Adelaide Lutheran Kriewaldt Nicholas 2009 3 Div 4 Res
Adelaide Lutheran Miegel Rowan 2010 Div 5
Adelaide Lutheran Clarke Joel 2017 Div 7 Res
Adelaide Lutheran Ludwig Dwayne 2018 Div 6 Res
Adelaide University Pellew CE ‘Nip’ 1915 A1
Adelaide University Prest Hugh G 1922 A1
Adelaide University Sangster Chris B 1929 A1
Adelaide University McLeod J.K.A 1953 A1
Adelaide University Clarkson Tony R 1959 A1
Adelaide University Clarkson Tony R 1960 A1
Adelaide University Hill Dudley C 1962 A1
Adelaide University Harrison Dennis M 1963 A2 Res
Adelaide University Harrison Dennis M 1964 A3 Res
Adelaide University Harrison Dennis M 1965 3 A3 Res
Adelaide University Davis Tony 1972 A4 Res
Adelaide University Olekalns Egils P 1979 A1
Adelaide University Green John 1979 A7
Adelaide University Page Neil W 1980 A1 Res
Adelaide University Sarre Rick T 1980 A8
Adelaide University Carey Ron J 1982 A3 Res
Adelaide University Taylor David A 1984 A3 Res
Adelaide University Sarre Rick T 1984 2 A9
Adelaide University Smith Ricky N 1985 A7
Adelaide University Olekalns Egils P 1987 2 A1 Res
Adelaide University Hancock Alex C 1987 A3 Res
Adelaide University Lee Alistair C 1988 A1 Res
Adelaide University Parker Grant R 1988 A10
Adelaide University White Andrew W 1988 A11
Adelaide University Hancock Digby W 1988 A3 Res
Adelaide University McGrath Damian G 1988 A7 Res
Adelaide University Thomson Tim B 1989 A8 Res
Adelaide University Porter Richard D 1990 A1 Res
Adelaide University Pfitzner Rob P 1990 A4 Res
Adelaide University Murchison Kym M 1992 A7
Adelaide University Bradley Bob B.J 1992 A7 Res
Adelaide University Higgins Ben H 1993 A1
Adelaide University Hancock Tom M 1993 A4 Res
Adelaide University McGrath Damian G 1995 2 A7 South
Adelaide University Sarson Peter 1998 Div 1 Res
Adelaide University Schapel Glenn D 1998 Div 8 Res
Adelaide University Charlton Thomas M 1999 Div 1 Res
Adelaide University Fitzgerald Leigh J 1999 Div 9 Nth
Adelaide University Legrand Wesley 2000 Div 7Res
Adelaide University Sibbick Jamie 2001 Div 1
Adelaide University Pick Christopher 2001 Div 7 Res
Adelaide University Darcey Andrew 2002 A8 Div 8
Adelaide University Work Samuel 2002 Div 10 Nth
Adelaide University Legrand Wesley 2002 Div 8 Res
Adelaide University Legrand Wesley 2004 Div 6 Res
Adelaide University Neate Monty 2005 Div 10 Nth
Adelaide University Legrand Wesley 2005 Div 6 Res
Adelaide University Legrand Wesley 2006 Div 6 Res
Adelaide University Nelson Josh 2006 Div 9B
Adelaide University Doyle Simon 2007 C1
Adelaide University Birchmore Matthew 2007 C4
Adelaide University Evans William 2008 C4
Adelaide University Legrand Wesley 2008 Div 7 Res
Adelaide University Evans William 2009 C4
Adelaide University Barker Mike 2009 C6
Adelaide University Kurzel Nicholas 2009 Div 2
Adelaide University Legrand Wesley 2009 Div 7 Res
Adelaide University Evans William 2010 3 C4
Adelaide University Legrand Wesley 2010 Div 7 Res
Adelaide University McConachy Edward 2011 C2
Adelaide University Miatke Aaron 2011 C4
Adelaide University Rohde Callum 2014 C1
Adelaide University Legrand Wesley 2014 9 C3
Adelaide University Muecke Tom 2014 Div 7 Res
Adelaide University Green Kalon 2015 D1R
Alberton United Curtis William 1932 A1
Alberton United Hobbs J Stan 1952 A1
Alberton United Buckley E.G. Bill 1959 3 A2
Alberton United Leonard Don 1961 A5
Alberton United Dobrilla John 1966 A3
Alberton United Tuckey Robert 1969 A3 Res
Alberton United Clarke Max 1983 A3
Alberton United Keyte Ted 1986 A4 Res
Alberton United Salmon Dean 1990 A7
Alberton United Galouzis Jimmy 1996 A4 (A5)
Athelstone Tomaselli John 1996 P2 Res (A2 Res)
Athelstone Sporton Neil D 1999 Div 7 Res
Athelstone Ruch Todd 2004 Div 9 Nth
Athelstone Centofanti Mark 2005 Div 3 Res
Athelstone Reeves Gavin 2007 C6
Athelstone Hopper Kevin 2007 Div 3
Athelstone D’Ettorre Damien 2012 C2
Athelstone Grossmann Malcolm 2013 C2
Athelstone Monda Stephan 2014 Div 3 Res
Athelstone Langman Mark 2015 Div 3 Res
Athelstone Sheedy Justin 2018 Div 1
Banksia Park Old Scholars Korner Don 1983 A8
Banksia Park Old Scholars Trevaskis David 1988 A6
Banksia Park Old Scholars Trevaskis David 1991 2 A6
Banksia Park Old Scholars Jardine Craig W 1993 A6
Blackfriars Old Scholars Brincat Matthew 2018 Div 5
Brahma Lodge Wilson Wayne 2001 Div 6 Res
Brahma Lodge Reynolds Peter 2003 Div 6 Res
Brahma Lodge Smith Kurtis 2015 Div 6 Res
Brighton Hawke Neil J 1961 A1
Brighton Bushell John 1965 A4
Brighton Bombers King Bradley 2017 C3
Brighton Bombers Brown Jarryd 2017 Div 3 Res
Brighton District and Old Scholars Cox Ian 1995 2 A1
Brighton District and Old Scholars Jolly Mark B 1996 A1 (A3)
Brighton Old Scholars Lamb Allan 1969 A6
Brighton Old Scholars Whelan Ken 1970 A5
Brighton Old Scholars Pudney Neville 1970 A5 Res
Brighton Old Scholars Smith Randall 1971 A4 Res
Brighton Old Scholars Woodward Dennis 1973 A3 Res
Brighton Old Scholars Nitschke Peter 1977 A2 Res
Brighton Old Scholars Coombe Peter 1983 A5 Res
Brighton Old Scholars White Chris 1985 A5 Res
Brighton Old Scholars Cox Ian 1989 A2
Broadview Nygaard Peter 1964 A3
Broadview Lafferty John 1966 A3 Res
Broadview Reedy Don 1967 A5
Broadview Potts Barry J 1969 A2 Res
Broadview Washington Glenn 1975 A6
Broadview Cotter Chris 1980 A7
Broadview Coward Robin 1980 A9
Broadview Coward Robin 1981 A6 Res
Broadview Aistrope Kevin 1982 A1
Broadview Coward Robin 1982 3 A6 Res
Broadview Storti Mike 1984 A1
Broadview Naylor Drew 1984 A1 Res
Broadview Wintle Terry 1985 A1 Res
Broadview Busbridge Kevin 1987 A1
Broadview Wingfield Peter 1987 A7 Res
Broadview Mason Jamie J 1989 2 A1
Broadview Calicchio Emilo 1989 A1 Res
Broadview Priest Robert G 1993 A6 Res
Broadview Burke Kym A 1995 A5 North Res
Broadview Calicchio Emilo 1996 A5 (A6)
Broadview Calicchio Emilo 1997 3 Div 8 Sth
Broadview Salisbury Justin 1999 Div 1
Broadview Henderson Anthony 2000 Div 7
Broadview Kellett Mick 2005 Div 1 Res
Broadview Casey Benjamin 2007 Div 1
Broadview Juers Ryan 2010 C1
Broadview Leal Scott 2010 Div 1
Broadview Burnett Mark 2011 C1
Broadview Ralph Angus 2018 Div 2 Res
Burnside Kensington Tuthill Warren 1981 A4 Res
Burnside Kensington McBrearty Kevin 1982 A4
Burnside Kensington Mahoney Bernie 1984 A8
Burnside Kensington Hunt Max 1986 A4 Res
Burnside Kensington Marcuzzi Paul 1987 A4
Burnside Kensington Hunt Max 1988 2 A4 Res
Burnside Kensington Juzulenas Paul R 1990 A3
Burnside Kensington Gilmour Michael J 1997 Div 6
Burnside Kensington Glassenbury Paul 2000 Div 5 Res
Campbelltown Magill Dunlop Simon 1987 A6
Campbelltown Magill Clarke Simon 1991 A11
Campbelltown Magill Lutze Greg 1991 A4 Res
Cedars Tsoulos John 2002 Div 7
Central United Fowler Hayden J 1995 A6 North
Central United O’Connell Mark 2004 Div 6
Christian Brothers College Old Collegians Orchard Roger 1968 A2
Christian Brothers College Old Collegians Morelle Tony 1984 A10
Christian Brothers College Old Collegians Bryson Mark J 1998 Div 10 Sth
Christian Brothers College Old Collegians Harris Cail 2015 Div 5
Christian Brothers College Old Collegians Remphrey Phil 2015 Div 5 Res
Colonel Light Gardens Harris Harold 1946 A1
Colonel Light Gardens Simpson Harry G 1948 A1
Colonel Light Gardens Simpson Harry G 1949 2 A2
Colonel Light Gardens Braid Fred 1962 A4
Colonel Light Gardens Braid Fred 1963 2 A3
Colonel Light Gardens Britton Donald 1964 A3
Colonel Light Gardens Lloyd Dennis W 1971 A4
Colonel Light Gardens Lloyd Dennis W 1973 2 A4
Colonel Light Gardens Mann Jeff 1991 A7
Colonel Light Gardens Clark Shane T 1994 A5 Res
Colonel Light Gardens Mulloy Michael W 1996 A9
Colonel Light Gardens King Damien 2000 Div 10 Sth
Colonel Light Gardens Crichton Benjamin 2007 Div 7
Colonel Light Gardens Amanatidis Kosta 2008 Div 6 Res
Colonel Light Gardens Hammond Stephen 2014 Div 5 Res
Colonel Light Gardens Davey Tom 2017 Div 4 Res
Combined Banks James Alan M.D 1937 A2
Eastern Park Walters David W 1997 Div 10 Nth
Eastern Park Smith Richard W 1997 Div 6 Res
Eastern Park Prime Kevin S 1998 Div 5 Res
Eastern Park Paul Matthew 2004 Div 3
Eastern Park Savage Kim 2004 Div 3 Res
Eastern Park Walters David W 2004 2 Div 7 Res
Eastern Park Smith Ben 2010 C2
Eastern Park Smith Ben 2012 2 C4
Eastwood Higgie Fred D 1957 A3
Eastwood Harrop Jeff 1980 A5
Eastwood Chatzigiannis Andrew 1982 A5 Res
Edwardstown Smallacombe Brett W 1996 P1 (A1)
Edwardstown Campbell Donald 1996 P1 Res (A1 Res)
Edwardstown Smallacombe Brett W 1999 2 Div 9 Sth
Edwardstown Quinn Simon 2000 Div 2
Edwardstown Young Mark 2004 Div 2 Res
Edwardstown May Anthony 2006 Div 8
Edwardstown Lindholm Shaun 2008 C2
Edwardstown Baptist Lisle Robert 1982 A6
Elizabeth Halliday Benjamin 2005 Div 6
Elizabeth Tully Andrew 2010 Div 5 Res
Elizabeth McNamara Gary 2012 Div 4 Res
Ethelton Garrick Alan 1956 A5
Ethelton Martin Barry 1957 A4
Ethelton Vincent Lee 1969 A4
Ethelton Griffen Steve 1972 A4
Ethelton Sutton R. Laurie J 1974 A7
Ethelton Wakeley Doug 1978 A3
Ethelton Smith Laurie 1978 A3 Res
Ethelton Wakeley Doug 1979 2 A3
Ethelton Watkins Darryl 1981 A3 Res
Ethelton Smith Laurie 1982 2 A8
Ethelton Boffo Lou 1984 A2 Res
Ethelton Petruzzelli John 1985 A2 Res
Ethelton Boffo Lou 1990 2 A11
Exeter Marriott Eric 1934 A2
Exeter Russel Don E 1946 A1
Exeter Peters Fred 1949 A1
Exeter Natt Merv F 1952 A1
Exeter Chambers Telford 1957 A1
Exeter Freeman Roger 1963 A2
Exeter Woolman Gary F 1964 A1 Res
Exeter Woolman Gary F 1965 2 A1 Res
Exeter Delaney Colin 1970 A1
Exeter Fimeri Terry 1970 A6
Exeter Watkins Dave 1972 A1
Exeter Harwood Ron 1977 A2
Ferryden Park Whelan Trevor 1969 A4 Res
Ferryden Park Cross Fred 1973 A2
Ferryden Park Cox Greg 1976 A2
Ferryden Park Cox Greg O 1991 2 A5
Ferryden Park Rooney Mark W 1992 A6
Ferryden Park Rooney Mark W 1993 2 A5
Ferryden Park Reynolds James D 1995 A4
Fitzroy Lewis Terry 1987 A3
Fitzroy Lewis Terry 1988 2 A3
Fitzroy Harbinson Merv 1991 A3
Fitzroy Harbinson Merv 1993 2 A3
Fitzroy Wilson Darren S 1996 P3 (A4)
Fitzroy Page David 1997 Div 4 Res
Fitzroy Symonds Neill 1999 Div 5 Res
Fitzroy Page David 2001 Div 5 Res
Fitzroy Jones Robin 2002 Div 5
Fitzroy Page David 2002 Div 5 Res
Fitzroy Tran Thang 2004 Div 10 Nth
Fitzroy Bourke Chad 2004 2 Div 5
Fitzroy Grant Shaun 2004 Div 5 Res
Fitzroy Page David 2005 4 Div 4 Res
Fitzroy Pearce Daniel 2010 Div 4 Res
Fitzroy Curyer Andrew 2013 C3
Fitzroy Haniford Samuel 2017 C5
Flinders Park Lecouteur Fred G 1951 A3
Flinders Park Larkin Dave 1956 A2
Flinders Park Matheson Neil 1957 A5
Flinders Park Walton Max 1966 A2 Res
Flinders Park Cailotto Lou 1971 A3
Flinders Park Johnston Bob 1973 A2 Res
Flinders Park Cailotto Lou 1974 A1
Flinders Park Wilson Doug J 1974 A1 Res
Flinders Park Cailotto Lou 1975 3 A1
Flinders Park Parker Brian 1976 2 A6
Flinders Park Wallace Randy 1997 Div 9 Sth
Flinders Park Bell Andrew 2000 Div 10 Sth
Flinders Park Johnson Kieran 2000 Div 3
Flinders Park Johnson Kieran 2007 2 Div 3
Flinders Park Soar Jason 2008 C3
Flinders Park Green Matthew 2009 Div 2 Res
Flinders Park Martinello Hayden 2013 Div 2
Flinders University Potter Wayne 1969 A2
Flinders University Dunn Anthony 1980 A5 Res
Flinders University Bayly Scott 1985 2 A11
Flinders University Otte Jason P 1992 A5
Flinders University Otte Jason P 1994 2 A5
Gaza Ryan Garry 1962 A3
Gaza Bonner Ray 1965 A2 Res
Gaza Jarman Dennis 1971 A2
Gaza Fewings Ian 1981 A2 Res
Gaza Marshall Gary 1986 A8
Gaza Nobes Paul 1987 A2 Res
Gaza Marshall Gary 1987 2 A8
Gaza Short Gary 1988 A2 Res
Gaza Ranic Nick 1994 A11
Gaza Poole Martin J 1995 A1
Gaza Weidemann Wayne 2003 Div 1
Gaza Merritt Paul 2006 Div 1
Gaza Ellis Jamie 2009 C1
Gaza Ramsay Scot 2011 Div 1 Res
Gaza Sadler Paul 2015 D2 Res
Gepps Cross Guy Steve 1984 A5 Res
Gepps Cross Wells Bruce 1985 A10
Gepps Cross Glenn David 1986 A4
Gepps Cross Harris David 1987 A4 Res
Gepps Cross Stirling Barry 1989 A10
Gepps Cross Date Grantley 1989 A3 Res
Gepps Cross Hayter Paul 1992 A2 Res
Gepps Cross Johnson Simon R 1995 A4 Res
Gepps Cross Guy Steve 1995 2 A8 North
Gepps Cross Packham Chris R 1998 Div 3
Gepps Cross Polkinghorne Mark 2003 Div 1 Res
Gepps Cross Payne Clinton 2006 Div 10B
Gepps Cross Smith Peter 2006 Div 2
Gepps Cross Taylor Geoffrey 2009 Div 1 Res
Gepps Cross Stengle Alex 2011 Div 1
Gepps Cross Hand Joshua 2012 Div 1
Gepps Cross Rosenberg Tim 2014 C2
Gepps Cross Rosenberg Tim 2015 2 C2
Glandore Davis Robert 1985 A6 Res
Glandore Trimboli Domenic 1986 A6 Res
Glenunga Shaw Robert 1968 A4 Res
Glenunga Bartlett Bob 1970 A7
Glenunga Denton Michael 1977 A7
Glenunga Laity Brenton 1981 A8
Glenunga Barber Gary 1987 A9
Glenunga Lane Tony 1989 A3
Glenunga Mitchell Andrew 2000 Div 4
Glenunga Sando Leigh 2000 Div 4 Res
Glenunga Bourke Chad 2010 2 Div 7
Glenunga Pilgram-Lynch Daniel 2014 C4
Golden Grove Attenborough Phillip 1998 Div 6
Golden Grove Muscat Graham 2005 Div 9 Nth
Golden Grove Sheppard Todd 2007 Div 6
Golden Grove Borghart Jamie 2007 Div 6 Res
Golden Grove Jordan Phillip 2008 C5
Golden Grove Boxer John 2009 Div 4
Golden Grove Sheppard Todd 2010 2 Div 4
Golden Grove Jolly Michael 2011 C6
Golden Grove Tonkin Jake 2013 Div 8
Golden Grove Tonkin Jake 2014 Div 8
Goodwood McArthur Ray 1935 A1
Goodwood Pelham Robert 1941 A2
Goodwood Long Les O 1950 A3
Goodwood Allen Robert L 1951 A2
Goodwood Walker Barry L 1957 A2
Goodwood Oliver Rick 1964 A2
Goodwood Bailey Geoff 1967 A2
Goodwood Scragg Bradley 1985 A4 Res
Goodwood Saints Dean Leon 1989 A8
Goodwood Saints Whelan David T 1990 A2
Goodwood Saints Hill Vincent J 1990 A2 Res
Goodwood Saints Wesley Anthony 1993 A1 Res
Goodwood Saints Hogben Shane M 1995 A6 South Res
Goodwood Saints Wesley Anthony 1997 Div 1 Res
Goodwood Saints Wesley Anthony 2000 3 Div 1 Res
Goodwood Saints Karounos Peter 2001 Div 1 Res
Goodwood Saints Karounos Peter 2002 2 Div 1 Res
Goodwood Saints Lawton Mike 2003 Div 8
Goodwood Saints Bartel David 2005 Div 1
Goodwood Saints McCarty Peter 2007 C1
Goodwood Saints Langley Tom 2007 Div 1 Res
Goodwood Saints Bartel David 2008 2 Div 1
Goodwood Saints Demasi Mark 2008 Div 1
Goodwood Saints Holzbauer Ben 2013 Div 1 Res
Goodwood Saints Langley Tom 2014 Div 1 Res
Goodwood Saints Goodman Luke 2018 Div C7
Greek Crane Kane 1983 A1
Greek Camden Fagg Peter 1987 A6 Res
Greek Camden Reardon Shane P 1988 A1
Greek Camden Jeffries Brian 1988 A8
Greek Camden Loader Barry 1989 A9
Greek Camden Iannella Brando 1991 A1 Res
Greenacres Gynell Ron 1973 A5
Greenacres Pumpa Gary 1976 A8
Greenacres McGillivray Peter 1977 A4 Res
Greenacres Pumpa Gary 1978 2 A4 Res
Greenacres O’Dorcic Steve 1986 A1
Greenacres Dekretser Michael 1990 A7 Res
Greenacres Rigney Lloyd A 1991 A7 Res
Greenacres Bamford Hayden G.J 1994 A2 Res
Greenacres Ward Corey 1997 Div 8 Nth
Greenacres Schallehn Joshua 2007 Div 5
Greenacres Forth Adam 2008 Div 5
Greenacres Bamford Ben 2014 Div 5
Hectorville Rossi Joe 1990 A6 Res
Hectorville Hennessy Liam 1994 A10
Hectorville Laan Damien 1997 Div 5
Hectorville Laan Damien 1998 2 Div 4
Hectorville Teague Michael 2001 Div 10 Nth
Hectorville Teague Michael 2003 2 Div 10 Nth
Hectorville Wightman Todd 2007 C5
Hectorville Wootton Paul 2009 Div 6
Hectorville Wootton Paul 2011 Div 4
Hectorville Dunn Shannon 2012 C3
Henley Jeffree Tom 1954 A4
Henley Bulger Greg 1975 A7
Henley Boyce Atticus 2002 Div 8
Henley Pastyn Luke 2003 Div 2
Henley Bowman Ryan 2008 Div 1 Res
Henley Meiers Nicholas 2009 Div 7
Henley Turner Jason 2010 Div 1
Henley Jones Nicholas 2011 Div 6
Henley Batten Michael 2012 Div 1 Res
Henley Parker Jarrad 2013 Div 7 Res
Henley Sampson Ryan 2017 Div 2 Res
Henley and Grange Remnant Charles W 1930 A2
Henley and Grange Buckley E.G Bill 1960 A3
Henley and Grange Elverd Peter 1960 A5
Henley and Grange Buckley E.G Bill 1961 A2
Henley and Grange Webber Gerry 1965 A2
Henley and Grange Deverson Trevor 1968 A6
Henley District and Old Scholars Heeps Paul 1978 A1
Henley District and Old Scholars Heywood-Smith Sam 1981 A10
Henley High Old Scholars McNeill Graham T 1974 A5
Henley High Old Scholars McNeill Graham T 1976 2 A3
Hope Valley Manouge Gerald 1988 A5 Res
Hope Valley White Norm 1992 A4 Res
Hope Valley Kulpe Andre 1995 A3
Hope Valley Kulpe Andre 1997 2 Div 4
Hope Valley Glennon Trent 2003 Div 5 Res
Hope Valley Pearce Darryl 2005 Div 7
Hope Valley Ryan Brett 2009 Div 5 Res
Hope Valley Duggan Lee 2011 Div 5
Hope Valley Hagerstrom Shane 2012 Div 5
Hope Valley Gilling Michael 2013 Div 4 Res
Hope Valley Hoffmann Dylan 2013 Div 4 Res
Hope Valley Pfeiffer Jed 2015 Div 4 Res
Houghton Districts Willatts Damien 1997 Div 7
Houghton Districts Havelberg Ian 1997 Div 7 Res
Houghton Districts Manuel Craig 1998 Div 7
Houghton Districts Havelberg Ian 1998 2 Div 7 Res
Houghton Districts Musolino Aaron J 1999 Div 7
Houghton Districts Bonnett Richard 2002 Div 7
Houghton Districts Musolino Aaron J 2004 2 Div 7
Houghton Districts Caruana Scott 2005 Div 7 Res
Houghton Districts Keetch Dave 2014 Div 7
Houghton Districts Schutz Cameron 2015 Div 7
Houghton Districts Glanville Rhett 2017 Div 6 Res
Houghton Districts Glanville Rhett 2018 Div 7 Res
Ingle Farm Lewis Mark 1989 A6 Res
Ingle Farm Hurst Brenton P 1990 A5 Res
Ingle Farm Plowman Jeff 1992 A5 Res
Ingle Farm McLean Stephen 1993 A11
Ingle Farm McLean Stephen 1994 A8 Res
Ingle Farm McLean Stephen 1996 3 A9
Ingle Farm Mesecke Gavin 2005 Div 5 Res
Ingle Farm Gannell Steven 2013 Div 7
Ingle Farm Hughes James 2014 Div 6 Res
Kelvinator Christopherson Colin 1950 A1
Kelvinator Baird Robert D 1951 A1
Kenilworth Murray George 1926 A1
Kenilworth Walker Bill A 1933 A1
Kenilworth Reeves Len A 1936 A1
Kenilworth Reeves Len A 1938 2 A1
Kenilworth Whelan 1941 A2
Kenilworth Poulton Lance 1954 A2
Kenilworth Poulton Lance 1959 2 A5
Kenilworth Richardson Peter J 1973 A4 Res
Kenilworth Richardson Peter J 1974 A4 Res
Kenilworth Lloyd Dennis 1974 Div 4 Res
Kenilworth Richardson Peter J 1975 3 A4 Res
Kenilworth Fiore Tony 1980 A3
Kenilworth Fiore Tony 1981 A3
Kenilworth Fiore Tony 1984 3 A2
Kenilworth Gilmour Michael 1992 A2
Kenilworth Mason Jamie J 1993 A2
Kenilworth Wolter Stephen C 1994 A8
Kenilworth Burgess Tom 2011 C5
Kenilworth Baer Daniel 2012 Div 5 Res
Kenilworth Delawyer Daniel 2014 Div 4 Res
Kenilworth Flanigan Kieran 2018 Div 5 Res
Kenilworth Colonel Light Overall Anthony 1990 A3 Res
Kilburn Volbrecht Stan W 1959 A3
Kilburn Houston David 1964 A1
Kilburn Morgan William 1966 A2
Kilburn Volbrecht Stan W 1969 2 A3
Kilburn Lowry Darryl R 1977 3 A3
Kilburn Thurnwald Steven 1978 A7
Kilburn Dwyer Bruce 1981 A1 Res
Kilburn Thomas Peter 1982 A1
Kilburn Smith Mark 1986 A2 Res
Kilburn Lauder Gavin R 1987 A2
Kilburn Argus Gary 1988 A2
Kilburn Lauder Gavin R 1988 2 A2
Kilburn Spence Brett 1988 A2 Res
Kilburn Moore Shane A 1991 A1
Kilburn Glasson E John R 1994 A1
Kilburn Warner Mark R 1994 A1 Res
Kilburn Gligora Sammy 1995 A7 North
Kilburn Flesfader Daniel L 1997 Div 1
Kilburn Wilson Dwayne 1998 Div 1
Kilburn Whelan Matthew 2004 Div 2
Kilburn Whelan Matthew 2011 Div 4
Kilburn Pressler Corey 2012 Div 3
Kilburn Robertson Bradley 2017 Div 4
Kingswood Blucher Ron A 1971 A7
Kingswood Haines Gordon L 1973 A5 Res
Kingswood Haines Gordon L 1974 2 A5 Res
Kingswood Wozniak John 1976 A4
Kingswood Calaby Barry 1976 A4 Res
Kingswood Johnson Paul 1985 A8
Kingswood Johnson Paul 1988 2 A5
Lockleys Blackman Darren 1987 A10
Lockleys Simpson Michael D 1992 A5
Lockleys Corbett Michael 2010 Div 6
Lockleys Gatis Steve 2012 Div 6 Res
Lockleys Williams Adam 2013 Div 6 Res
Long Range Weapons Whitford Des 1955 A4
Marion Saunders Stephen 2018 Div 7
Mawson Lakes O’Gorman Robert 2011 Div 7
Mile End Cats Haslam R Bert 1961 A3
Mile End Cats Dunlevy Brian 1965 A3
Mile End Cats Passmore Gary 1968 A3 Res
Mile End Cats Peters Geoff 1979 A3 Res
Mile End Cats Clarke Brian 1986 A3
Mitcham Murray Ray 1968 A4
Mitcham Gaunt Daryl W 1971 A2 Res
Mitcham Van De Hoek Tom 1971 A5 Res
Mitcham Vass Anthony 1975 A3 Res
Mitcham Crowhurst Gerry 1986 A5
Mitcham Aitken Michael 1987 A11
Mitcham Hughes Thomas B 1997 Div 5 Res
Mitcham Shaw Ben 2006 Div 5
Mitcham Furniss Samuel 2006 Div 5 Res
Mitcham Francis Matt 2012 Div 3 Res
Mitchell Park Leck Joseph 2002 Div 6
Modbury Anderson Dean 1989 A11
Modbury Gibson Steve 1989 A5 Res
Modbury Anderson Dean 1991 A3 Res
Modbury Morrow Garry 1991 A8
Modbury Anderson Dean 1994 3 A7 Res
Modbury Jolly Matthew 1999 Div 4
Modbury Fairey Brendon 2002 Div 4 Res
Modbury Burford Brenton 2003 Div 4 Res
Modbury Eisner Andrew 2003 Div 9 Nth
Modbury Jolly Matthew 2004 Div 4
Modbury Burford Brenton 2004 2 Div 4 Res
Modbury Myers Bradley 2004 Div 4 Res
Modbury Jolly Matthew 2005 3 Div 3
Modbury Davenport Phillip 2007 C2
Modbury Gunning Ben 2008 Div 2
Modbury Davey Timothy 2010 Div 2
Modbury Davey Timothy 2011 Div 2
Modbury Wandtke Corey 2011 Div 7 Res
Modbury Roberts Lachlan 2017 C1
Modbury Eisner Benjamin 2017 C4
Modbury Thomas Jamie 2017 C4
Modbury Tarca Brett 2018 Div C1
Morphettville Park Murphy Byron 2017 Div 4
Myer Myers Max 1953 A4
Myer Myers Max 1954 2 A3
North Haven Morris Mark R 1995 A5 South Res
North Haven Watts Jake 2003 Div 5
North Haven Watts Jake 2006 2 Div 4
North Haven Rowe Mark 2015 3 Div 4
North Pines Pitt Wayne A 1993 A7
North Pines Biddle Kevin J 1994 A12
North Pines Elmendorp Gary D 1994 A6 Res
North Pines Fowler Haydn 2001 Div 7
North Pines Lindsay Edward 2015 Div 7 Res
Norwood Union Ladhams Ray 1983 A5
Norwood Union Ladhams Ray 1984 A4
Norwood Union Shaw Phil 1984 A4 Res
Norwood Union Ladhams Ray 1985 A3
Norwood Union Ladhams Ray 1988 4 A4
Norwood Union Harvey Stephen 1990 A12
Norwood Union Howlett Tony 1991 2 A5 Res
Old Ignatians McCarthy Chris R 1972 A7
Old Ignatians Kelly M.F Tom 1975 A4
Old Ignatians Power Eamann 1975 A8
Old Ignatians Toome Chris 1989 A4
Old Ignatians Hinton Martin G 1989 A4 Res
Old Ignatians Warhurst Tom P 1994 A4
Old Ignatians Hinton Martin G 1994 2 A4 Res
Old Ignatians Segale Kristian 1999 Div 3
Old Ignatians Asikas Chris 2007 C3
Old Ignatians Frinsdorf Craig 2008 Div 3
Old Ignatians Fulton Shelley 2015 Div 3
Old Ignatians Abbott William 2017 Div 2
Old Ignatians Horner Austinn 2018 Div 2 Res
Old Ignatians Zerella Domenico 2018 Div C2
Ovingham Desira Emmanuel 1980 A6 Res
Ovingham Desira Emmanuel 1981 3 A6
Ovingham Pashalidis Apostolos 1989 A7
Ovingham Hanley Shaun 1989 A7 Res
Ovingham Papadopoulos Parry 1991 A6 Res
Ovingham Tsoulos John 1997 Div 9 Nth
Ovingham Tsoulos John 2000 3 Div 8
Ovingham Leach John 2004 Div 10 Sth
Ovingham Handke Damien 2005 Div 10 Sth
Ovingham Dunn Levi 2006 Div 10 A
Ovingham Jurina Roger 2007 C6
Ovingham Scott Jason 2011 C2
Para District Uniting Hawkins Dean 1988 A7
Para Hills Donnellan Michael 1979 A5 Res
Para Hills Desira Emmanuel 1989 A6 Res
Para Hills Lewis Adrian 1996 A3 Res (A5 Res)
Para Hills Grossman Malcolm 1998 Div 6
Para Hills Beer Darren M 1999 Div 6
Para Hills Turner Darren 2000 Div 6
Para Hills Goodwin Shane 2007 Div 4
Para Hills Jackman Benjamin 2010 Div 3 Res
Para Hills Thach Valor 2011 Div 3
Para Hills Glouftsis Erik 2013 Div 5 Res
Para Houghton Chapman Martin 1980 A6
Para Houghton Johns Roger 1981 A7
Para Houghton Davis Byron 1982 A7
Paralowie Payne Carey 1994 A7
Paralowie Baxter Steven 2006 Div 7 Res
Paralowie Holland Shaun 2008 Div 7
Paralowie Burden Michael 2009 C5
Paralowie Newchurch Steven 2009 Div 6 Res
Payneham Kendle Roy 1941 A1
Payneham Halliday C Dick 1947 A1
Payneham Williams Bob L 1950 A2
Payneham Looker Don 1955 A2
Payneham Welford John P 1964 A1
Payneham Welford John P 1966 A1
Payneham Higgins John 1966 A4
Payneham Welford John P 1968 3 A1
Payneham Goodwin Murray 1968 A1 Res
Payneham Goodwin Murray 1969 A1 Res
Payneham Turner Dale 1970 A1
Payneham Goodwin Murray 1970 3 A1 Res
Payneham Norwood Union Lindner Sonny 1996 A8
Payneham Norwood Union Ashworth Kym G 1999 Div 10 Nth
Payneham Norwood Union Battams Jamie 2001 Div 3
Payneham Norwood Union Burrows Tyson 2005 Div 4
Payneham Norwood Union Burrows Tyson 2006 2 Div 3
Payneham Norwood Union Martin Louis 2007 Div 2
Payneham Norwood Union Jolly Nick 2013 Div 3
Pembroke Old Scholars Adcock Clarrie C 1948 A2
Pembroke Old Scholars Wood Ray L 1956 A3
Pembroke Old Scholars Lloyd Bob 1967 A3
Pembroke Old Scholars Adcock Peter 1970 A3
Pembroke Old Scholars Adcock Grant S 1971 A3 Res
Pembroke Old Scholars Adcock Peter 1972 A3
Pembroke Old Scholars Adcock Peter 1973 A3
Pembroke Old Scholars Adcock Peter 1974 A3
Pembroke Old Scholars Adcock Peter 1975 5 A2
Pembroke Old Scholars Bamber Mark 1976 A1
Pembroke Old Scholars Rasheed Roger 1996 A10
Pembroke Old Scholars Howe Terrence P 1996 A2 Res (A4 Res)
Pembroke Old Scholars Leach Michael A 1999 Div 3 Res
Pembroke Old Scholars Walsh Patrick 2006 Div 3 Res
Pembroke Old Scholars Bryce Charles 2009 C2
Pembroke Old Scholars Doherty Fletcher 2014 Div 3 Res
PHOS Camden Ryan Bradley 1994 A3
PHOS Camden Pope Adrian 2000 Div 1
PHOS Camden Sapranidis Simon 2000 Div 9 Sth
PHOS Camden Hammond Timothy 2001 Div 9 Sth
PHOS Camden Bensch Craig 2002 Div 1
PHOS Camden Hammond Timothy 2002 2 Div 9 Sth
PHOS Camden Bergsma Aaron 2015 Div 3
PHOS Camden Meyers Sam 2017 C2
Plympton Lerway Peter T 1997 Div 10 Sth
Plympton Dittmar Gregory 1999 Div 10 Sth
Plympton Davison Nathan 2004 Div 9 Sth
Plympton Brauer Robert 2008 Div 5 Res
Plympton Stacey Marc 2010 C5
Plympton Drefke Benjamin 2012 C3
Plympton Dunkley Tim 2013 Div 4
Plympton Pohe Wesley 2013 Div 4 Res
Plympton Wilde Robert 2018 Div 3 Res
Plympton Flanagan Connor 2018 Div C3
Plympton High Old Scholars Goodwin Gary 1977 A5 Res
Plympton High Old Scholars Bayly Scott 1991 A11
Plympton High Old Scholars McAllister Peter 1992 A10
Pooraka Carter Michael A 1997 Div 2
Pooraka Cullinan Vincent J 1997 Div 2 Res
Pooraka Hill Timothy J 1998 Div 9 Nth
Pooraka Kirkwood Colin 1999 Div 2 Res
Pooraka Kirkwood Colin 2000 3 Div 2 Res
Pooraka Frick Paul 2000 Div 9 Nth
Pooraka Wilson Darrin 2001 Div 2 Res
Pooraka Armstrong Dale 2017 Div 5
Pooraka Armstrong Dale 2018 Div 4
Port District Tucker Garry 1984 A3
Port District Karutz Hayden 1989 A2 Res
Port District Griffin Owen G 1990 A9
Port District Spirou Kevin 1991 A2
Port District Lum Craig W 1992 A1
Port District Carbone Pat 1992 A1 Res
Port District Rice Matthew R 1993 A8 Res
Port District Silvestri Andrew 1995 A1 Res
Port District Rose David 1995 A6 South
Port District Ross Malcolm W 1996 A4 Res (A5 Res)
Port District Bald Colin B 1997 Div 8 Sth Res
Port District Rose David 1998 2 Div 8
Port District Spratt Christian 2000 Div 10 Nth
Port District Wait Julian 2004 Div 1
Port District Gates Matthew 2012 Div 2
Port District Wiseman Ricky 2014 C1
Portland Cains Robert 1998 Div 4 Res
Portland Schwidder Michael 1999 Div 4 Res
Portland Elliott Geoffrey 2000 Div 8 Res
Portland Bevan Craig 2003 Div 3 Res
Portland Virgin Adam 2004 Div 3
Portland Meegan James 2007 Div 4 Res
Portland Laslett Dale 2008 Div 4
Portland Meegan James 2011 C3
Post-Tel Institute Prater Robert A 1949 A3
Post-Tel Institute Woodman David 1978 A8
Post-Tel Institute Woodman David 1979 2 A8
Post-Tel Institute Harding Gary 1986 A10
Prince Alfred Old Collegians Woods Jack N.T 1929 A2
Prince Alfred Old Collegians Evans Mervyn W 1932 A2
Prince Alfred Old Collegians Evans Mervyn W 1934 2 A1
Prince Alfred Old Collegians Stephens John E.C 1937 A1
Prince Alfred Old Collegians Clarkson Anthony R 1958 3 A2
Prince Alfred Old Collegians Dalwood Anthony C 1972 A3 Res
Prince Alfred Old Collegians Perks Brenton H 1973 A6
Prince Alfred Old Collegians Farrell Stephen J 1982 A1
Prince Alfred Old Collegians Kennett John L 1982 A1 Res
Prince Alfred Old Collegians Perks Gregory J 1984 A6 Res
Prince Alfred Old Collegians Davies Stephen G 1985 A7 Res
Prince Alfred Old Collegians Swale F Adrian 1995 A6 South Res
Prince Alfred Old Collegians Moyse Anthony R 1997 Div 3
Prince Alfred Old Collegians Tanner Sean C 2003 Div 3
Prince Alfred Old Collegians Kelly Jack J 2010 Div 3
Prince Alfred Old Collegians Trim Justin M 2010 C3
Prince Alfred Old Collegians Pemberton Nicholas C.G 2012 Div 2 Res
Prince Alfred Old Collegians Sanders Timothy J 2012 Div 8
Prince Alfred Old Collegians Burford Max K.F 2012 Div 8 Res
Prince Alfred Old Collegians Olsson Henry A 2014 Div 2 Res
Prince Alfred Old Collegians Prest Thomas 2015 Div 8 Res
Prince Alfred Old Collegians Choimes George 2018 Div C6
Pulteney Old Scholars Hooper Ivan H 1936 A2
Pulteney Old Scholars Hooper Ivan H 1937 A2
Pulteney Old Scholars Hooper Ivan H 1940 A2
Pulteney Old Scholars Hooper Ivan H 1947 4 A3
Pulteney Old Scholars Richardson Peter 1961 A4
Pulteney Old Scholars Morgan David 1968 A2
Pulteney Old Scholars Wheaton Alan 1970 A4 Res
Pulteney Old Scholars Morgan David J 1974 2 A3 Res
Pulteney Old Scholars Hume Ian 1979 A2 Res
Pulteney Old Scholars Pettigrew Craig 1982 A3
Pulteney Old Scholars Kalleske Michael 1997 Div 7
Pulteney Old Scholars Ginn Craig 1999 Div 6 Res
Pulteney Old Scholars Barrington Tristan 2001 Div 10 Sth
Pulteney Old Scholars Petrovic Dusan 2002 Div 4 Res
Pulteney Old Scholars Perrie Ian 2012 Div 4
Pulteney Old Scholars Whinnen Jesse 2015 C4
Renown Park Maslin Kim 1983 A6 Res
Renown Park Wakefield Gary 1986 A11
Riverside Hosie Bob 1956 A5
Riverside Watson Max 1958 A4
Riverside Bennett Ron 1962 A1 Res
Riverside Jaffer Don 1964 A2 Res
Riverside Weir Bill 1966 A1
Riverside McKenna Terry 1972 A2
Riverside Lowry Darryl R 1983 A1
Riverside Young Greg J 1990 A1 Res
Riverside Simons David A 1993 A10
Riverside Schwidder Michael 1995 2 A3 Res
Riverside Matinovic Marty 1995 A8 South
Riverside Matinovic Marty 1996 2 A7
Rosewater Christensen Clarrie 1952 A2
Rosewater Farr Jim G 1953 A2
Rosewater Farr Jim G 1954 3 A1
Rosewater Kennedy William 1956 A4
Rosewater Johnson Rollo 1962 A2 Res
Rosewater Cawthorne Charles 1971 A1
Rosewater Parham Brian 1972 A2 Res
Rosewater Parham Brian 1973 2 A1 Res
Rosewater Jacquier Kevin 1978 A1 Res
Rosewater Clark Dean 1978 A6
Rosewater Jacquier Kevin 1979 A1 Res
Rosewater Wilson John 1979 A6
Rosewater Jacquier Kevin 1980 A2 Res
Rosewater Jacquier Kevin 1983 A1 Res
Rosewater Wilson John 1983 2 A7
Rosewater Jacquier Kevin 1984 5 A2 Res
Rosewater Wanganeen Falies 1988 A9
Rosewater Carbone Francesco 1992 A3 Res
Rosewater Pumpa Darryn S 1996 A2 (A4)
Rosewater Schar Jarrad 2013 Div 6
Rosewater Deeley-Godfrey James 2018 Div 6
Rostrevor Old Collegians Franklyn Peter 1974 A4
Rostrevor Old Collegians Wolff Frank 1976 A3 Res
Rostrevor Old Collegians Hayward Chris 1981 A9
Rostrevor Old Collegians Carey Michael 1983 A3
Rostrevor Old Collegians Jonas John 1990 A8 Res
Rostrevor Old Collegians Ryan Sean 1991 A2 Res
Rostrevor Old Collegians Haddad Matthew A 1995 A2 Res
Rostrevor Old Collegians Trimboli Marcus 1996 P2 (A2)
Rostrevor Old Collegians Trimboli Marcus 1998 Div 2
Rostrevor Old Collegians Walsh Joe 1998 Div 9 Sth
Rostrevor Old Collegians Trimboli Marcus 2001 3 Div 2
Rostrevor Old Collegians Giles Rick 2007 Div 1
Rostrevor Old Collegians Green Mark 2010 Div 2 Res
Rostrevor Old Collegians Pisiannello Vic 2012 C1
Rostrevor Old Collegians Holm Craig 2013 Div 1
Rostrevor Old Collegians Holm Craig 2014 2 Div 1
Rostrevor Old Collegians Sauer Matthew 2015 C1
Rostrevor Old Collegians O’Malley William 2017 Div 1
Rostrevor Old Collegians Noonan Zachary 2017 Div 1 Res
Royal Park Klever Peter 1977 A6
Sacred Heart Old Collegians Smith Randall 1977 A3 Res
Sacred Heart Old Collegians Pick John 1978 A2
Sacred Heart Old Collegians Juniper Greg 1978 A2 Res
Sacred Heart Old Collegians Cain Michael 1981 A2
Sacred Heart Old Collegians Griffiths Greg 1983 A6 Res
Sacred Heart Old Collegians Rosenberg Gerard M 1990 A8
Sacred Heart Old Collegians Collett Michael J 1993 A2
Sacred Heart Old Collegians Bails Darren 1996 A1 Res (A3 Res)
Sacred Heart Old Collegians Harris Cail 2010 Div 1 Res
Sacred Heart Old Collegians Harris Cail 2011 Div 1 Res
Saint Dominics Holland John 1963 A3
Saint Dominics Turner Peter 1963 A4
Saint Dominics McAuliffe Mick 1973 A6
Saint Dominics Hillard Jack 1974 A2 Res
Saint Dominics Hibbard Graham 1975 A2 Res
Saint Dominics Pearce David 1980 A1
Saint Dominics Von De Borch Steve 1982 A9
Saint Dominics Pearce Robin 1986 A9
Saint Paul’s Old Scholars Altamura Anthony 1998 Div 5 Res
Saint Paul’s Old Scholars Cooper Myles 2003 Div 10 Sth
Saint Paul’s Old Scholars Horsell Bradley 2006 Div 7
Saint Paul’s Old Scholars Rowson Matthew 2017 Div 7
Saint Peter’s Old Collegians Clark Robert T 1937 A1
Saint Peter’s Old Collegians Hay William G 1947 A2
Saint Peter’s Old Collegians Lowe Sid D 1948 A3
Saint Peter’s Old Collegians Gregory Leon 1955 A1
Saint Peter’s Old Collegians Gregory Leon 1960 2 A2
Saint Peter’s Old Collegians Hay Andy 1960 A2
Saint Peter’s Old Collegians McLean John 1962 A2
Saint Peter’s Old Collegians Sangster C Robin 1965 A1
Saint Peter’s Old Collegians Nilsen John 1967 A1
Saint Peter’s Old Collegians Cornell Graham 1970 A2 Res
Saint Peter’s Old Collegians Blight Michael 1976 A7
Saint Peter’s Old Collegians Botten Bill G 1982 A2
Saint Peter’s Old Collegians Harley Rick 1982 A2 Res
Saint Peter’s Old Collegians Botten Bill G 1983 A2
Saint Peter’s Old Collegians Botten Bill G 1985 3 A2
Saint Peter’s Old Collegians White Ian L 1986 A1
Saint Peter’s Old Collegians Harley Rick 1986 A7 Res
Saint Peter’s Old Collegians Hill Peter 1986 A7 Res
Saint Peter’s Old Collegians Horwood Chris M 1990 A1
Saint Peter’s Old Collegians Ker Jon 1994 2 A2
Saint Peter’s Old Collegians Cross Neil 1995 A2
Saint Peter’s Old Collegians Bond Alex 2009 C3
Saint Peter’s Old Collegians Kilsby Bejamin 2009 Div 3
Saint Peter’s Old Collegians O’Brien Jesse 2018 Div 2
Saint Peter’s Y.C.W Rundle Lindsay 1979 A5
Saint Peter’s Y.C.W Howlett Tony 1983 A6
Saint Raphaels Tsiavlis Spyros 1977 A5 Res
Saint Raphaels Wright Mark 1983 A4 Res
Salesian Young Greg 1977 A4
Salesian Andrews Graham 1989 A6
Salisbury Warrior Corey E 1997 Div 7
Salisbury Broadstock Simon 2000 Div 6 Res
Salisbury Couzner Stephen 2003 Div 4
Salisbury Iron Darren 2008 Div 3 Res
Salisbury Burckett Adam 2013 Div 8 Res
Salisbury Koenig Christopher 2018 Div C4
Salisbury Central Bugeja Joe F 1996 A6
Salisbury College Wilhelm Mike 1984 A6
Salisbury College Wilhelm Mike 1985 2 A5
Salisbury College Antenucci Damien 1987 A5
Salisbury College Antenucci Damien 1989 2 A5
Salisbury North McIntyre David 1999 Div 2
Salisbury North Harding Robert 2001 Div 9 Nth
Salisbury North Hailes Shane 2004 Div 1 Res
Salisbury North Russo Jamie 2004 Div 8
Salisbury North Russo Jamie 2005 Div 8
Salisbury North Russo Jamie 2006 3 Div 9A
Salisbury North Hay Joseph 2010 Div 1
Salisbury North Treloar Grantley 2013 C1
Salisbury West Sidwell Nathan T 1996 P3 Res (A4 Res)
Salisbury West Sando Waryn 2000 Div 3 Res
Salisbury West Bryan Alex 2001 Div 3 Res
Salisbury West Kelly Jason 2002 Div 3 Res
Salisbury West Tucker Jeffrey 2002 Div 9 Nth
Salisbury West Steele Dene 2011 Div 5
Salisbury West Rowe Mark 2011 Div 5 Res
Salisbury West Rowe Mark 2014 Div 4
Scotch Old Collegians Robertson Paul R 1931 A2
Scotch Old Collegians Jarrett Grant H 1939 A2
Scotch Old Collegians Gratton Gordon S 1946 A2
Scotch Old Collegians Maidment Syd 1958 A5
Scotch Old Collegians Tucker Neil 1967 A3 Res
Scotch Old Collegians Harrison Ian A 1979 A2
Scotch Old Collegians Harrison Ian A 1980 2 A1
Scotch Old Collegians Parsons Steve 1986 A2
Scotch Old Collegians Measday Scott M 1989 A2 Res
Scotch Old Collegians Irwin Angus W 1991 A8 Res
Scotch Old Collegians Measday Scott M 1992 2 A8
Scotch Old Collegians Irwin Angus W 1992 A8 Res
Scotch Old Collegians Irwin Angus W 1993 3 A8
Scotch Old Collegians Johnston Peter L 1994 A9
Scotch Old Collegians Gormley Luke T 1997 Div 3 Res
Scotch Old Collegians Arnold Chris 1998 Div 2 Res
Scotch Old Collegians Ker Jon 1999 Div 2
Scotch Old Collegians Chaplin Clay 2002 Div 10 Sth
Scotch Old Collegians Manna Ashley 2002 Div 2 Res
Scotch Old Collegians Williams Adam 2003 Div 9 Sth
Scotch Old Collegians Noble Adam 2005 Div 9 Sth
Scotch Old Collegians Manna Ashley 2007 2 Div 2 Res
Scotch Old Collegians Cahill Daniel 2011 Div 4
Scotch Old Collegians Champion Tim 2013 Div 3 Res
Scotch Old Collegians Twopeny Angus 2014 Div 2
Scotch Old Collegians Williams Adam 2015 2 C3
Seaton Ramblers Burns Trevor 1969 A5
Seaton Ramblers Robertson F Allen 1970 A2
Seaton Ramblers Finney Greg 1971 A1
Seaton Ramblers Robertson F Allen 1971 A1
Seaton Ramblers Mellow Michael 1971 A1 Res
Seaton Ramblers Roberts Peter 1972 A5 Res
Seaton Ramblers Finney Greg 1973 2 A1
Seaton Ramblers Robertson F Allen 1975 A1 Res
Seaton Ramblers Robertson F Allen 1976 4 A1 Res
Seaton Ramblers Annear Noel R 1977 A1
Seaton Ramblers Wells Greg 1980 A2
Seaton Ramblers O’Malley Michael 1984 A7
Seaton Ramblers Harley John R 1993 A2 Res
Seaton Ramblers Hawkins Mark 2005 Div 2
Seaton Ramblers Barnes Bruce 2005 Div 2 Res
Seaton Ramblers Barnes Bruce 2006 2 Div 1 Res
Seaton Ramblers Gower Michael 2007 Div 2
Seaton Ramblers Lagana Pasqual 2011 Div 3 Res
Seaton Ramblers Walsh Luke 2014 Div 3
Seaton Ramblers Walsh Luke 2017 2 Div 3
Seaton Ramblers Harris Shane 2018 Div 3
Semaphore Central McEwen Harry 1914 A1
Semaphore Central Clarke Don F 1923 A1
Semaphore Central Sawford Jim W 1953 A1
Semaphore Central Powell Bob 1959 A1
Semaphore Central Hefford Brian W 1963 A1 Res
Semaphore Central Carlson John E 1966 A1 Res
Semaphore Central Bert Malcolm 1969 A1
Semaphore Central Bert Malcolm 1972 2 A1 Res
Semaphore Central Lucas Robert 1977 2 A1 Res
Smithfield Moss Michael G 1995 A5 North
Smithfield Moss Michael G 1998 2 Div 5
Smithfield Hicks Paul 2001 Div 5
Smithfield Kelly Keith 2002 Div 4
Smithfield Hewitt Nathan 2005 Div 5
Smithfield Taylor Steven 2009 Div 5
Smithfield Bellman Ian 2014 Div 7
SMOSH West Lakes Howard Nathan J 1996 A5 Res (A6 Res)
SMOSH West Lakes Caruana Stephen 2001 Div 4 Res
SMOSH West Lakes Ormond-Allen Trent 2004 Div 3
SMOSH West Lakes Wodson Steven 2004 Div 9 Sth
SMOSH West Lakes Vasic Thomas 2006 Div 8 Res
SMOSH West Lakes Noble Phil 2007 Div 3 Res
SMOSH West Lakes Noble Phil 2008 Div 2 Res
SMOSH West Lakes Noble Phil 2009 3 Div 3 Res
SMOSH West Lakes Forby Anthony 2010 2 C6
SMOSH West Lakes Parham Taylor 2013 Div 2 Res
SMOSH West Lakes Jesson Reece 2018 Div 4 Res
St Michael’s Old Scholars & Hindmarsh Lucas Robert 1978 A4
St Michael’s Old Scholars & Hindmarsh Cunningham Chris 1980 A3 Res
St Michael’s Old Scholars & Hindmarsh Curran Peter 1983 A2 Res
St Michael’s Old Scholars & Hindmarsh Curran Peter 1985 2 A3 Res
St Michael’s Old Scholars & Hindmarsh Ciccolella David 1987 A7
St Michael’s Old Scholars & Hindmarsh McInerney Graham I 1991 A4
St Michael’s Old Scholars & Hindmarsh Ciccolella David 1991 2 A9
St Michael’s Old Scholars & Hindmarsh Putland Steve R 1993 A3 Res
St Michael’s Old Scholars & Hindmarsh Modra Mark J 1993 A9
St Michael’s Old Scholars & Hindmarsh Stubing Lucas 1994 A3 Res
Sturt College of Advanced Education Hall C 1972 A5
Taperoo Burridge Robert 1981 A5 Res
Taperoo Rankine Publie 1982 A10
Taperoo Burridge Robert 1983 2 A9
Tea Tree Gully Smith Shaun R 1990 A4
Tea Tree Gully Doman Shane 1992 A2 Res
Tea Tree Gully Petkidis Mark D 1996 A6 Res
Tea Tree Gully Rowe Damien 1997 Div 8 Nth Res
Tea Tree Gully Martin Peter 1999 Div 8
Tea Tree Gully Ball Shane 1999 Div 8 Res
Tea Tree Gully Martin Peter 2001 2 Div 8
Tea Tree Gully Klingberg Nathan 2001 Div 8 Res
Tea Tree Gully Mount Glen 2002 Div 2
Tea Tree Gully Doyle Phillip 2003 Div 2 Res
Tea Tree Gully Paull David 2003 Div 7 Res
Tea Tree Gully Doyle Phillip 2007 Div 1 Res
Tea Tree Gully Uncle Peter 2008 C1
Tea Tree Gully Brunoli Matthew 2009 Div 1
Tea Tree Gully Dow Clint 2012 Div 7
Tea Tree Gully Mander Paul 2012 Div 7 Res
Tea Tree Gully Kells Greg 2014 Div 8 Res
Tea Tree Gully Hand Josh 2015 2 D1
Tea Tree Gully McKay Alex 2015 D1
Tea Tree Gully Wicks Daniel 2015 D8
Tea Tree Gully Doyle Phillip 2015 3 Div 1 Res
Tea Tree Gully Jelfs Aaron 2018 Div 1 Res
Torrens College of Advanced Education Brooks Robert 1968 A2 Res
TransAdelaide McLeod Ian L 1952 A3
TransAdelaide McLeod Ian L 1953 2 A3
TransAdelaide Rundle Doug 1958 A3
TransAdelaide McLeod Don 1964 A4
TransAdelaide Eichner Robert G 1971 A6
TransAdelaide Johnson Brian 1975 A5
TransAdelaide Stone John 1977 A5
TransAdelaide Stone John 1978 2 A5
TransAdelaide Moyle Robert 1984 A5
TransAdelaide O’Hara Ray 1987 A5 Res
TransAdelaide Frith Gavin 1988 A6 Res
TransAdelaide Vanson Paul 1989 A6
TransAdelaide Lowry Darryl R 1990 A6
TransAdelaide Brown Robert J 1992 A6 Res
TransAdelaide Brown Robert J 1993 2 A5 Res
TransAdelaide Stephenson Ken C 1994 A5
Trinity Old Scholars Hill Paul 2010 Div 6 Res
Trinity Old Scholars Hill Paul 2011 Div 6 Res
Trinity Old Scholars Forwood James 2012 Div 6
Trinity Old Scholars Dimuccio Michael 2013 C4
Underdale United Webber Les 1928 A1
Underdale United Matson George 1939 A1
Underdale United Thompson R.K.A 1940 A1
University of South Australia Drew Roger 1971 A5
University of South Australia Schroeder Bernie 1975 A3
Unley Brown Roger 1972 A6
Unley Moss Rod 1978 A5 Res
Unley Drewer Jeff 1982 A5
Unley Fowden Paris 1990 A5
Unley Fitt David 1994 A12
Unley French Steve R 1994 A12
Unley Smith Shane 2006 Div 4 Res
Unley Puopolo James 2011 Div 4 Res
Unley Mercedes Jets Harder Luke 2015 D2
Unley Mercedes Jets Guerin Michael 2018 Div 2 Res
Unley Amateurs Colley Ted H 1934 A2
Walkerville Bright Leon 1967 A2 Res
Walkerville Donovan Andrew 1968 A5
Walkerville Smallwood Terry W 1974 A6
Walkerville Sim Alan D 1990 A10
Walkerville Newton Daryl J 1992 A4
Walkerville Bremert Steve 1992 A9
Walkerville Cleary Phillip M 1998 Div 10 Nth
Walkerville Laube Simon M 1998 Div 3 Res
Walkerville Klemasz Ryan 2010 Div 2
Walkerville Williams Thomas 2011 Div 2 Res
Walkerville Easson Thomas 2012 Div 2 Res
Walkerville Marshall Fraser 2014 Div 2
West Croydon Rattley William 1975 A5 Res
West Croydon Wilcox John 1976 A5
West Croydon Bourden Peter 1986 A1 Res
West Croydon Agius Ray 1989 A2 Res
West Croydon Gramatika Niko 1992 A11
West Croydon Poole Rory L 1993 A2
West Croydon Soar Jason 1999 2 Div 5
West Croydon Loffler Matthew 2003 Div 7
West Croydon Loffler Matthew 2006 2 Div 6
West Croydon Cooper Steven 2014 Div 6
West Croydon Nicholls Luke 2017 Div 6
West Lakes Farr Jim G 1955 A3
West Lakes Beck Jeff 1967 A4
West Lakes Anderson Trevor 1973 A7
West Lakes Smit Henry G 1977 A8
West Lakes Reeves Grant 1991 A10
West Lakes Toepfer Andrew 1992 A5
West Lakes Sumner Jacob 2015 Div 6
Western Warriors Hadjis Foti 2002 Div 7 Res
Westminster Old Scholars Tardif Rob 1970 A4
Westminster Old Scholars Simpson Rod W 1974 A2
Westminster Old Scholars Quilliam Michael 1976 A2 Res
Westminster Old Scholars Simpson Rod W 1979 A4
Westminster Old Scholars Grierson Anthony 1979 A4 Res
Westminster Old Scholars Simpson Rod W 1980 3 A4
Westminster Old Scholars Allen Gareth 2001 Div 6
Westminster Old Scholars Allen Gareth 2003 2 Div 6
Westminster Old Scholars Marshal Guy 2003 Div 6
Westminster Old Scholars Warburton Luke 2006 Div 6
Westminster Old Scholars Warburton Luke 2008 2 Div 6
Wingfield Royals Taylor Brian 1985 A4
Wingfield Royals Kohler Kevin 1989 A12
Wingfield Royals White Michael S 1995 A6 North Res
Wingfield Royals O’Brien Michael 2007 Div 7 Res
Woodville Batt Ron W 1956 A1
Woodville District Bourke Terry 1982 A4 Res
Woodville District Porter Barry 1983 A4
Woodville District Bourke Terry 1986 2 A5 Res
Woodville South Hillier Robert 1980 A4 Res
Woodville South Sullivan Lee 1981 A4
Woodville South Parker Brian 1983 A3 Res
Woodville South Blight Steve 1986 A3 Res
Woodville South Brown Mark 1989 A8
Woodville South O’Hara Adam 2000 Div 5
Woodville South Forby Anthony 2001 2 Div 4
Woodville South O’Hara Adam 2002 2 Div 3
Woodville South Simpson Michael 2006 Div 2 Res
Woodville South Hosie Tyler 2013 Div 5
Woodville South Coppola Mark 2017 Div 5 Res
Woodville South Clifford Adam 2018 Div C5
Woodville West Wakefield Michael 1983 A10
Woodville West Zafran Victor 1985 A6
Woodville West Zafran Victor 1986 2 A6
Y.M.C.A McRae W 1925 A1

Thanks To Our Major Sponsors